Přijďte si pro kočičku na For Pets 2018! Bude tam 10 útulků z celé ČR :)

Přijďte si vybrat kočičku na veletrh FOR PETS a dejte jí nový domov ♥ Chcete nakoupit skvělé věci pro svého čtyřnohého kamaráda? Nebo toho pravého teprve sháníte? V každém případě přijďte 12.-15. dubna do PVA Letňany na veletrh FOR PETS!

Součástí veletrhu bude i tradiční Umisťovací výstava koček z útulků, kterou ve spolupráci s Nadací na ochranu zvířat pořádá časopis HAF & MŇAU. Kočičky na vás budou čekat po celé čtyři dny v hale č. 2D. Více najdete na webu akce zde.

Letos se zúčastní 10 útulků z celé ČR (abecedně řazeno):

9 životů

Animal SOS

BOCA Bukovany (u Kyjova)

Kočičí a psí azyl

Kočičí domov Sluníčko

Kočičí naděje

Podbrdsko

Pozor kočka!

Srdcem pro kočky

Tlapky Mochov

Přímo u Umisťovací výstavy koček z útulků najdete i profi foto-ateliér Anety Jungerové, hlavní fotografky časopisu HAF & MŇAU. Každý vyfocený pejsek navíc obdrží dárek od firmy YOGGIES.

STELIVA PRO ÚTULKY OD KERAMOSTU

S radostí oznamujeme, že i letos naši výstavu podpoří firma KERAMOST, která věnuje všem zúčastněným útulkům steliva pro kočičky, a to na cestu do nových domovů těm kočkám, co najdou nový domov, tak těm, o které útulky pečují  

DÁRKY OD 1. KOČIČÍHO KRÁLOVSTVÍ

Další skvělé dárky pro kočičky, a to od 1. Kočičího království 

1) úžasné škrabadlo – získá ho útulek, který na FP umístí NEJVÍC kočiček!


2) každá umístěná kočička dostane na cestu do nového domova hračky s šantou a kozlíkem + poukázku na 10% slevu u 1. Kočičího království 

 

Sponzorům za tuto pomoc a podporu moc děkujeme 

Těšíme se na vás 🙂
Katka Kašparová, organizátorka