Benji & boxer Pavel Šour

Pavel Šour je plzeňský profesionální boxer, výherce titulu a hlavně milovník pejsků. V lednu se sešel s dočasnou tetou Veronikou z Psího depozita Litvínov, která se dočasně o Benjiho stará, než najde nový domov. Veronika nafotila krásné fotky Benjiho s Petrem, které snad pomohou s hledáním nového domova pro Benjiho. Focení si všichni užili a my tímto Petrovi děkujeme, že se do foto kampaně zapojil.

Benji nemá po těle šrámy, barva kožíšku není módní a ani není zástupce konkrétního plemene, ale přesto má lásky na rozdávání a je to úžasný pes! Verča Benjiho učí, jezdí s ním na výlety a navštěvuje hersenwerk kurzy u poradkyně Simony Vykoukové.

Benji je veselé a hravé štěně, které miluje lidi, je zhruba 1,5 roku starý. Je to neskutečný mazel, miluje procházky, válení se v posteli a aportování. Je velmi učenlivý, zvládá skvěle základní poslušnost. S manipulací nemá problém, zvládá ošetření jako je prohlédnutí zubů, uší a tlapek. Skvěle zvládá samotu a neničí.

Benji má ale jeden problém, a to je nesnášenlivost k ostatním psům. Nevíme, proč se to tak děje, ale z nějakého důvodu bezdůvodně na pejsky útočí. To ale nic nemění na tom, že je to nejúžasnější pes na světě.

Benji se nyní nachází v Plzni. Pokud vás zaujal a podělíte se s ním o kousek svého domova, bude moc rád a bude vám za něj vděčný až do konce života.

Více info najdete na např. na facebookových stránkách Psí depozitum Litvínov.

Kontakt:

Psí depozitum Litvínov

e-mail: niki@kociciapsiazyl.cz

Tel: +420 735 027 557 (pouze SMS prosím – kvůli nepravidelné prac. době)

Foto: Veronika Svárovská