Spolupráce s Kampaněmi na pomoc psům

Kontakt jsme navázali na Rekord Bull Srazu (kde Kampaně na pomoc psům předávaly materiální pomoc Slovenskému BRS) a od té doby spolupracujeme. Od ledna 2018 jsme spojili síly na pomoc konkrétním pejskům, zde jsou jejich příběhy:

Mia (leden 2018)
Šestiměsíční pitbulka pochází z Prahy, kde ji bohužel paní nezvládala. Ujali se jí tedy dobrovolníci z litvínovské komunity Kampaně na pomoc psům. Mia byla zapsána pod naším spolkem. Miu z Prahy převezla dobrovolnice Katka Zubáková k Niki Markové (zakladatelce Kampaní), kde přespala a prošla socializací se psy. Poté odjela do dočasné péče k Nikole Semanové. Ta se do ní tak zamilovala, že Miu po kompletním veterinárním vyšetření adoptovala natrvalo. Mia bydlí v bytě s Nikčou, Kubou a s psími kamarády – mopsíkem a křížencem Beníkem, který byl adoptován z Litvínovského útulku.

Eli (leden 2018)
Pochází z malé vesničky u Mostu, bydlela v kotci u domku s dalšími psími kamarády. Majitelka-starší paní ale Elinku nezvládala a dobrovolníci z litvínovské komunity Kampaně na pomoc psům se ji ujali. Paní dokonce na Elinku i přispěla, což se jen tak nevidí. Eli je 9 měsíců a ani se v našem spolku neohřála. Přijali jsme ji v sobotu, v pondělí prošla veterinárním vyšetřením, a ve čtvrtek už odjela do adopce k Míše a Leošovi. Bydlí s nimi v Mostě, v rodinném domečku se zahradou, s další psí kámoškou Bárou.